Немате ставки во вашата кошничка.
Пребарување
Filters

LID

Види како
Подреди по
Приказ по страна

eSystem POS - дополнителна лиценца

Овозможува поврзување на работните процеси целосно.
9.300,00 ден

eSystem POS - SERVER

Овозможува поврзување на работните процеси целосно.
21.700,00 ден

Плаќање преку Casys за nopCommerce

Приклучок за плаќање преку CaSys за интернет плаќање за nopCommerce
6.200,00 ден

eSystem CUISINE - дополнителна лиценца

Пристап од било каде во светот и поврзување на сите оддалечени локации на еден централен сервер.
15.500,00 ден

eSystem CUISINE - SERVER

Пристап од било каде во светот и поврзување на сите оддалечени локации на еден централен сервер.
24.800,00 ден

eSystem EE - дополнителна лиценца

Ефикасно, прецизно и брзо решение за вашите одлуки
21.700,00 ден
Види како
Подреди по
Приказ по страна

Filter by:

Clear All
Мин: 0,00 ден Макс: 167.400,00 ден
ден0 ден167400
Категории
Производители